A babke si zapálil sviecu?

A babke si zapáliť sviecu bol ty mameľúch?
Myslím že mnohým z vás doplo o čo sa mi jedná a je to presne tento otrasný obrázok s hnusnou grafikou nad ktorým sa dnes rozlúčim(cháp rozčúlim).

A babke si zapáliť sviecu bol ty mameľúch?

Tento obrázok okrem spomínanej grafiky ma instantne nasiera každý rok na konci októbra a začiatku novembra. Priznám sa, že momentálne je 29.10 a ešte som ho nevidel ale zachvíľu ho určite niekto pridá na nejakú stránku s povesťou velebenia Kotlebu.

Ide o to, že klasicky sa tu stretávajú dva tábory - jedny ktorí sú unesený z bubákovania po dzedzine a druhý ktorí sú zložený zo spomínaných antiameričanov ktorí majú asi víkendovo-sviatkovu úlohu urážať všetkých čo to iba spomenú.
Preboha ľudia - fakt sa tu ide riešiť to, že niekto slávi sviatok ktorý nebol Made in CZSK? (hovorí ten pravý ktorý prinútil svoju prdel venovať tomuto celý post.) Prečo nehejtujete aj všetky ostatné sviatky ktoré nie su nášho pôvodu?

Keď to zoberieme zcela racionálne prečo ľudia obľubujú Halloween z môjho pohľadu je faktor zábavy ktorý nám naše oplakávanie zosnulým ktorým to už aj tak nepomôže neponúka.
Halloween je v súčastnej dobe(neviem ako to bolo predtým, nejdem sa tu ani hádať o pôvodu sviatku ako by ste mnohí čakali lebo i don't give a fuck) hlavne sviatkom zábavy masiek rôznych strašidiel pre ktoré síce nemusím čakať iba na Halloween ale čakajú ma každé ráno po vstupe do školy. A preto mi príde absolútne normálne keď to niekto slávi, možno tu pár ľudí fičí na Santovi namiesto nášho spasiteľa.
Je to absolutné jedno a je mi preto totálne nepochopiteľné, že hentaké škaradé obrázky vznikajú.

Samozrejme čoho je viac na internetoch? SPOILER - Halloweenu to nebude. Skôr sú to obrázky ako iba tento ktorí ľudia postujú na vyše spomínané stránky. Takisto nečakane sa vždy diskusia rozvinie o tom že (ževraj, neviem neštudoval som to) ten sviatok nie je americký, ostatne ale to je tak vždy. Rovnako ako sa pri príspevku Chcem sa vás opítať nerozvinie debata o probléme ale základom je byť prvý s komentom ako moc je jeho gramatika cancer.

Preto jednoznačné posolstvo ktoré chcem týmto postom šíriť je.. ľudia neriešte takéto sračky ak to neuznávate prosto potočte koliesko myši(alebo posunte paprču) Facebook Wall ďalej a nenáhaňajte sa spolu s ďalšími bazmektmi o tom kto prvý henten škaradý obrázok postne.
Pekný večer a veľa strašidiel!