Jeseň? Prečo zas.

Ahojte, vítam vás pri ďalšej meteorologickej sonde do Slovenských počasných vôd - čiže dnes sa vám opäť posťažujem a podrístam o počasí, ktorému som venoval aj predošlý post.
Ale čas už stihol uplynúť a je tu otrasná jeseň, ktorú by som najradšej odstránil zo sveta.

Osobne skutočne nerozumiem kto môže mať toto obdobie rád pretože ma žiaden logický dôvod nenapadá. Zlé počasie? Dážď skoro každý deň? Tma skoršie než stihneme prísť z diery/práce? Niekedy rozmýšľam či ráno nájdem vôbec auto keďže listy sú všade kde sa človek pozrie. Hlavne že na internetoch sa serveri tešia fotkám ženských ktoré sa váľajú v lístí ktoré nezanedbal ani močovod susedovho psa.

Ideme sa teda pozrieť na nejakú krajšiu vec a tou sú jesenné prázdninky. Prosím? Piatok až pondelok?... Pri týchto veciach človek nie len že rozmýšľa nad tým čo komu spravil ale aj nad tým prečo sa to vôbec deje. Tak ako minulý rok sviatky v máji sa tohtoročné jesenné prázdniny rozhodli sa strčiť do víkendu - veď načo cez týždeň. Takže zase nič.

Som docela negatívny človek aj keď nie zrovna ten ktorý by sa nezabával (ostatne čo iné mi ostáva) a preto vo mne tieto "prírodné podmienky" nevyvolávajú zrovna príjemné pocity a keď si spomeniem čo nasleduje po tomto období - zima... tak nemám slov.

Nezostáva mi nič iné než tento čas plný nudy, zimy, lístia, dažďa, dažďa, otrasného počasia, zimy a dažďa stráviť nejako zmysluplno preto rozmýšľam nad tým čo počas tohoto obdobia robiť a vidím to asi na povinnosť učiť sa drísty na maturitu aby som navždy opustil dieru čo je moje zbožné prianie. A popri tom .. hm fakt neviem chcel by som sa čomusi novému priučiť alebo začať s nejakým novým projektom. Uvídíme.

Každopádne mám posledne za sebou Messenger bota tak sem po čase určiťe o ňom napíšem pretože jeho tvorba bola docela zaujímavou skúsenosťou nudného jesenného nedelného dňa, ostatne tak ako každého.

Majte vašu jeseň peknú, a ak niekto aj bude tak mi povedzte ako a budúci rok si dáme post o peknej jeseni.